• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Глава КСУ заявив, що у нього є всі підстави боятися розправи

Реклама на dsnews.ua

Голова Конституційного суду Олександр Тупицький заявив, що стурбований через власну безпеку і вважає, що йому хочуть вручити підозру і відсторонити від посади

Про це Тупицький заявив 3 листопада на брифінгу, передає "ДС" з посиланням на "Українську правду".

"Що стосується моєї особистої безпеки. Я також стурбований і також вийшов в ефір, щоб відкрито про це попередити. Є сфабрикована справа про державну зраду. У чому вона полягає, в тому, що ще за радянських часів я отримав земельну ділянку в Криму і приватизував її і 10 років будував будинок. Після введення в експлуатацію я вніс його в декларацію ...

Розуміючи абсурдність цього питання, на правоохоронців починають тиснути, щоб якось сформувати підозру. Потім вручити підозру і через суд усунути мене з посади. Такий був план. Керівник ГБР відмовляється це зробити. Його вчора звільнили. Знайдуть іншого", — зазначив глава КСУ.

За його словами, після окупації Криму відбувся зсув ділянок його і сусідської. Сусід в Криму поставив йому ультиматум щодо розмежування ділянок, інакше — погрожував знести будинок Тупицького.

Тупицький пояснив, що уклав договір з адвокатами, щоб врегулювати це питання. Глава КС заявив, що захищав свою власність в Криму, тому що сусід не міг ввести в експлуатацію споруди на своїй ділянці без цього розмежування.

Голова КС заявив, що це дуже просто "не визнавати" угоди в окупованому Криму, замість того, щоб захищати право власності українців там.

Він також пояснив, що не задекларував будинок, тому що не мав правових підстав і мав суперечку з сусідом.

Тупицький також сказав, що для його дискредитації підняли справи по анексії Криму, коли КС став на захист цих порушень. По однієї з цих справ Тупицький був доповідачем. По двох цих справах Тупицький голосував "за". Він також додав, що суддя за законом не несе відповідальності за свою позицію.

Голова КС сподівається, що думка представника президента в Раді не відображає думок Зеленського. Представник президента заявив, що в КС є група зрадників, яку очолює Тупицький.

Глава КС заявив, що для повного щастя не вистачає, щоб в мережу злили фото його "російського паспорту".

Нагадаємо, раніше програма "Схеми" повідомила, що голова КСУ "забув" задекларувати землю в Криму, якою володіє з 2018 року.

Згодом сам Тупицький підтвердив інформацію щодо переоформлення земельної ділянки в окупованому Криму, проте спростував заяви, що мав умисел приховати відповідну інформацію.

    Реклама на dsnews.ua