• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Глава Луганщини пояснив свої слова про припинення блокади Донбасу

Реклама на dsnews.ua

Економічну блокаду з окремих районів Донецької і Луганської областей необхідно знімати тільки після закінчення війни

Про це заявив голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай, коментуючи повідомлення ЗМІ про те, що він підтримує зняття економічної блокади Донбасу, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Не треба виривати з контексту слова. Ніякої економічної співпраці з окупованими територіями не може бути … В концепції реінтеграції Донбасу в Україну це (відновлення економічної співпраці – ред.) буде, дійсно, корисно. Але тільки коли ми зробимо певні кроки в плані дипломатичному; отримаємо певні гарантії. Тобто не йдеться про те, що все треба робити тут і зараз. Бо ж, звісно: поки вбивають наших військових, поки йде майже відкрита війна Російської Федерації проти України, це – неможливо. Взагалі", — підкреслив Гайдай.

Як повідомляла "ДС", раніше глава Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай запропонував зняти економічну блокаду окупованого Донбасу, так як це, за його словами, принесе Україні економічну вигоду.

Член української делегації в Тристоронньої контактній групі Сергій Гармаш заявив, що скасування економічної блокади окупованого Донбасу суперечить національним інтересам України.

    Реклама на dsnews.ua