• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Глава МЗС Естонії Порошенко висловив свою позицію щодо миротворців на Донбасі

Реклама на dsnews.ua
Президент України Петро Порошенко зустрівся з міністром закордонних справ Естонії Свеном Міксером

Глава держави висловив вдячність естонській стороні за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, засудження та невизнання окупації та анексії Криму, а також послідовну позицію щодо необхідності збереження санкцій Європейського Союзу щодо Росії, повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу президента.

Також Порошенко засудив вирок окупаційної російського суду щодо заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза, якого незаконно був засуджений до 8 років позбавлення волі.

За словами президента України, це є проявом "сталінських часів у стилі 37-го року". Крім цього, співрозмовники скоординували підходи щодо шляхів реалізації ініціативи щодо напрямку миротворчої місії ООН на Донбас для забезпечення належної імплементації мінських домовленостей.

"У цьому контексті глава зовнішньополітичного відомства Естонії чітко заявив про спільність позиції про необхідність розміщення миротворців на всій території окремих районів Донецької та Луганської областей, включаючи неконтрольований ділянка російсько-українського кордону", - повідомили в АПУ.

У свою чергу, Порошенко подякував за важливу гуманітарну і технічну допомогу Україні з боку Естонії, а також лікування поранених українських військовослужбовців. Також відбувся обмін думками щодо змістовного наповнення наступного саміту "Східне партнерство" у листопаді 2017 в Брюсселі.

    Реклама на dsnews.ua