• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Голова МЗС зустрівся з послом Грузії: Саакашвілі надали правову допомогу

4 жовтня заступник глави МЗС України Василь Боднар прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного посла Грузії в Україні Георгія Закарашвілі – на зустрічі обговорили і затримання експрезидента Михеїла Саакашвілі

Саакашвілі надали правову допомогу
Саакашвілі надали правову допомогу
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби МЗС, передає "ДС".

На зустрічі заступник голови МЗС Василь Боднар порушив питання про затримання в Грузії громадянина України Михеїла Саакашвілі та наголосив на необхідності повного дотримання його законних прав та інтересів, зазначили в міністерстві.

Український політик подякував грузинській стороні за надання дозволу на відвідання 4 жовтня Саакашвілі українським консулом для надання йому консульської і правової допомоги.

Георгій Закарашвілі запевнив у готовності докласти максимальних зусиль для активного розвитку двостороннього співробітництва України та Грузії, поінформував про обставини та підстави затримання Саакашвілі в Грузії.

Крім того, політики обговорили актуальні питання відносин України та Грузії, регіональну безпеку.

Нагадаємо, 1 жовтня вранці колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі написав у соцмережах, що прибув в країну. Увечері 1 жовтня прем'єр Грузії заявив, що Саакашвілі затриманий.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua