• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Саакашвілі оголосив себе "особистим в'язнем Путіна" і написав Зеленському коротенького листа

Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі написав президенту України Володимиру Зеленському листа, в якому подякував за "відгук" на свій арешт

Реклама на dsnews.ua

Лист був опублікований на сторінці Саакашвілі в Facebook, передає "ДС".

"Глибоко зворушений вашими словами і відгуком справжнього державного діяча високого класу на мій незаконний арешт і ув'язнення у Грузії за сфальсифікованими звинуваченнями, які крім Росії не визнає ніхто в світі", — написав Саакашвілі.

У листі він зазначив, що "більше життя" любить свою Грузію, але дуже любить і Україну, яку називає "другою батьківщиною" і громадянство якої "дуже цінує".

Я все життя буду пишатися тим, що мав можливість додати свій скромний внесок у історичні зміни і реформи, які ви проводите", — додав експрезидент Грузії.

Також Саакашвілі оголосив себе "особистим в'язнем Путіна".

"Оскільки я фактично є особистим в'язнем Путіна, то дуже високо оцінюю вашу принципову позицію щодо захисту України, всього регіону і всіх в'язнів імперії", — звернувся він до Зеленського.

Відзначимо, що лист Зеленському Саакашвілі продублював, в тому числі і російською мовою.

Нагадаємо, 1 жовтня вранці колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі написав в соцмережах, що прибув в країну. Увечері 1 жовтня прем'єр Грузії заявив, що Саакашвілі затриманий.

Президент України Володимир Зеленський висловив стурбованість затриманням Михайла Саакашвілі в Грузії і тоном заяв грузинської сторони з цього питання. Володимир Зеленський заявив, що має намір домагатися повернення Саакашвілі в Україну.

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що МЗС надаватиме всю необхідну підтримку затриманого в Грузії Михайлу Саакашвілі, оскільки він є громадянином України.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua