• USD 28.5
  • EUR 34.1
  • GBP 38
Спецпроєкти

Глава МЗС заявив, що Україна ретельно вивчить рішення Білорусі про закриття кордону

Реклама на dsnews.ua

Міністерство закордонних справ України вивчає питання закриття кордонів з боку Білорусі з Україною. Якщо причиною був не коронавірус, українські дипломати відреагують на це

Таку заяву зробив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", передає "ДС".

Міністр нагадав, що Білорусь закриває кордони з трьома сусідніми країнами — Україною, Польщею та Литвою. Офіційна причина — зростання кількості хворих на коронавірус.

"З Росією — не закривали. Ми зараз консультуємося з Польщею і Литвою. Якщо з'ясується, що причиною був не COVID-19, а велика політика, ми будемо реагувати. Ми зараз вивчаємо це рішення", — сказав Кулеба.

Він також додав, що українська сторона готова вести діалог з білоруською опозицією.

"Але я, як міністр закордонних справ, повинен переконатися, якою є позиція цих людей щодо російської агресії щодо Криму, якщо вони прийдуть до влади, в тому числі за нашого сприяння. Тоді, я буду готовий з ними зустрічатися, тому що те, що вони зараз озвучують — це ні про що. Це все питання, які вимагають відповіді, тому що це реальна політика, і все це має наслідки для нашої країни", — зазначив Кулеба.

Як повідомляла "ДС", раніше стало відомо про проблеми з перетином кордонів Білорусі з усіма країнами. Білоруські прикордонники випускали людей і транспорт з країни, але не пропускали назад в країну. 29 жовтня Білорусь офіційно обмежила в'їзд на свою територію з України.

    Реклама на dsnews.ua