• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Глава ОБСЄ закликала негайно розблокувати місію на Донбасі

Чинний глава ОБСЄ, міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде та генеральний секретар ОБСЄ Хельга Марія Шмід висловили глибоку стурбованість з приводу блокування Спеціальної моніторингової місії на Донбасі

Анн Лінде
Анн Лінде / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ОБСЄ, передає "ДС".

Вони закликали до негайного усунення всіх перешкод, щоб місія могла продовжувати виконувати свою роботу з врегулювання на Донбасі. При цьому в ОБСЄ закликали всі сторони забезпечити оперативне виконання всіх своїх зобов'язань і конструктивно взаємодіяти з метою деескалації та врегулювання ситуації.

"Не може бути ніяких виправдань для втручання в роботу місії в будь-якій формі. Нинішні обмеження впливають на цивільне населення по обидві сторони лінії зіткнення. СММ повинні бути забезпечені необхідні умови для виконання її роботи на всій території України відповідно до її мандату, мінських угод і загальних узгоджених висновків нормандського саміту", — заявила Лінде.

Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ України звернуло увагу на неприпустимість дій Росії щодо блокування діяльності СММ ОБСЄ на Донбасі. Російська сторона, зазначили в міністерстві, повинна припинити провокації проти спостерігачів Місії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua