• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Глава СЗР розповів, яку директиву Росія дала бойовикам на період "перемир'я"

Реклама на dsnews.ua

Найманці Росії, за вказівкою з Кремля, використовують режим припинення вогню на Донбасі для дискредитації Збройних сил України

Про це голова Служби зовнішньої розвідки України Валерій Кондратюк написав у матеріалі для видання Дзеркало Тижня, передає "ДС".

"За нашими прогнозами, незважаючи на готовність України до процесу мирного врегулювання, в найближчій і середньостроковій перспективі уздовж лінії розмежування зберігатиметься висока ймовірність ворожих провокацій. Наші дані свідчать про те, що підконтрольні РФ збройні формування вже отримали від своїх кураторів з Росії вказівку використовувати домовленості про припинення вогню для провокацій і пошуку шляхів компрометації України як сторони, що порушила їх першої", — зазначив Кондратюк.

Нагадаємо, в неділю, 26 липня, був виданий наказ командувача Об'єднаних сил дотриманні повного і всеосяжного режиму припинення вогню на Донбасі. З півночі 27 липня на Донбасі почав діяти режим повного і всеосяжного припинення вогню, про який домовилися на засіданні Тристоронньої контактної групи. Втім, як стало відомо згодом, проросійські бойовики порушили режим тиші вже через 20 хвилин після його впровадження.

    Реклама на dsnews.ua