• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Глава Євроради анонсував "жорсткі рішення" проти Росії по приїзду з України

Президент Європейської ради Шарль Мішель, який перебуває з візитом в Україні, заявив, що його поїздка в нашу країну допоможе сформувати адекватну політику Євросоюзу щодо Росії

Шарль Мішель та Володимир Зеленський
Шарль Мішель та Володимир Зеленський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Мішель заявив на спільній пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським у Києві, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Мішель нагадав, що в березні саміт Євросоюзу буде обговорювати питання політики щодо РФ, в тому числі після останніх подій, пов'язаних з Навальним, і нагадав, що ЄС вперше задіяв новий список санкцій механізм через ув;язнення Навального.

"Ми повністю віддані тому, щоб бути жорсткими (в діалозі з РФ) в захисті наших інтересів", — заявив він.

Подальші рішення щодо тиску на РФ будуть прийматися "разом з усіма главами держав і урядів ЄС", — пояснив він.

"Тому мій візит в Україну сьогодні і вчора має на меті підготувати такі рішення", — пояснив він, відзначивши, що отримана в Україні інформація допоможе прийняти нову політику ЄС щодо Росії.

Як повідомлялося, Володимир Зеленський заявив, що ЄС не повернеться до звичних відносин з РФ без вирішення ситуації в Україні.

Також під час візиту обговорювалися перспективи судової реформи.

Нагадаємо, Зеленський на спільному брифінгу з Мішелем також заявив, що для деокупації Криму потрібні більш дієві міжнародні кроки. Зокрема, санкції за порушення прав людини.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua