• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Головнокомандувач ЗСУ допускає можливість відновлення локальних боїв на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак не виключає ймовірність відновлення локальних бойових дій на Донбасі, і наголошує на важливості подальшої міжнародної підтримки України з протидії агресору і взаємодії її з НАТО і ЄС в цьому контексті

Про це Хомчак заявив на засіданні керівників збройних сил країн Вишеградської групи в форматі з Україною, яка відбулася у Варшаві (Польща), передає "ДС" з посиланням на Управління зв'язків з громадськістю ВСУ.

Хомчак поінформував партнерів про обстановку безпеки на Донбасі, триваючу російську агресію і про ситуацію на лінії розмежування в рамках проведення операції Об'єднаних сил.

«На лінії розмежування на Донбасі діє повний і всеосяжний режим припинення вогню. Його введення дозволило істотно знизити вогневу активність противника, однак імовірність відновлення локальних бойових дій залишається», — заявив Хомчак і підкреслив важливість подальшої міжнародної підтримки України з протидії агресору і взаємодії її з НАТО і ЄС в цьому контексті.

Нагадаємо, в середу, 30 вересня, на Донбасі бойовики обстріляли позиції операції Об'єднаних сил під Зайцевим, в результаті чого один український військовий отримав осколкове поранення.

    Реклама на dsnews.ua