• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Головнокомандувач ЗСУ про "пісню про Путіна" на репетиції параду: "Вони сказали правду"

Головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний назвав правдивою пісню-кричалку "Путін — х***о", яку на репетиції військового параду на Хрещатику вигукували військові

Реклама на dsnews.ua

Про це Залужний сказав в інтерв’ю Яніні Соколовій, передає "ДС".

"Скажімо так: з одного боку, я сам батько двох дітей і мені не хотілося б, щоб це відбивалося в такому колі загалом. Це з етичної точки зору, тобто моралі, щодо дітей і жінок. Але, власне, вони сказали від душі, вони сказали правду. Честь їм і хвала", — сказав Залужний.

Також головнокомандувач сказав, що не проти проїхатися на танку Красною площею і Арбатом. "Але акуратно, бо це пам’ятник", — уточнив він.

Нагадаємо, українські військові на двох репетиціях параду до Дня Незалежності заспівали відому фанатську кричалку про президента РФ Володимира Путіна.

Відео виконання швидко поширилось в мережі. Російські пропагандистські телеканали не оминули це увагою та навіть показали шматок відео на національному телебаченні, проте без звуку. Загалом, виконання пісні викликало сильне обурення в російських пропагандистів.

Валерій Залужний став головнокомандувачем ЗСУ в липні 2021 року, замінивши на цій посаді Руслана Хомчака. До того Залужний командував оперативним командуванням "Північ".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua