• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Головним спічрайтером Зеленського виявився сценарист серіалу "Слуга народу"

Реклама на dsnews.ua

Головним спічрайтером президента Володимира Зеленського є Юрій Костюк, в минулому — сценарист серіалу "Слуга народу" та інших кинопродуктов "Кварталу"

Про це повідомив в інтерв'ю "Країні" радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, інформує "ДС".

"Він (Костюк, — "ДС") пише тексти. Підсумкову версію дивлюся я вношу правки. Якісь блоки додаю я, ще хтось з вузького кола. А Костюк все це зводить і видає фінальну версію. Тому давайте говорити, що він — головний спічрайтер президент", — повідомив Подоляк.

Водночас він вважає, що "взагалі спічрайтер — це збірне поняття, це не одна людина, а група людей".

За словами Подоляка, у штаб, який розробляє концепцію реагування на медійні приводи, входять: Андрій Єрмак, Ірина Побєдоносцева, Юлія Мендель, Кирило Тимошенко, Сергій Шефір, Юрій Костюк та Михайло Подоляк.

"Юлія Мендель — спікер президента, у неї інша функція — доносити офіційну позицію держави. Вона бере участь у розробці цієї позиції", — зазначив радник Єрмака, додавши, що фінальне рішення з реакції на той чи інший медійний привід приймає Зеленський особисто.

Крім основних постійних учасників, в цей умовний "штаб" з медіареагування входить великий медійний департамент.

"Туди входить у тому числі відділ протоколу, представники УДО — якщо є закрита інформація, яку ми не можемо розголошувати. Крім того, ситуативно туди входять начальники профільних управлінь, які відповідають за поїздки президента, за його комунікації і розробку сценаріїв цих поїздок", — розповів Подоляк.

Також, за його словами, Кирило Тимошенко в Офісі президента відповідає за спецпроєкти, відеопрограми, протокольні поїздки і роботу з регіональними ЗМІ.

"У Тимошенко великий фронт функціональних завдань. На ньому — спецпроєкти: Велика стройка, "Мандруй Україною". Такі рутинні речі, які вимагають багато роботи зі ЗМІ. На нього заточений департамент, який працює з регіональною пресою", — повідомив Подоляк.

Нагадаємо, раніше радник глави Офісу президента Михайло Подоляк розповів, що президент Володимир Зеленський продав свій будинок і оселився на державній дачі в Конча-Заспі під Києвом, оскільки предыдущее житло нібито було неможливо забезпечити належною охороною.

    Реклама на dsnews.ua