• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Головний інфекціоніст України Ляшко назвав правильними карантинні заходи, введені Кличком

Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко підтримує карантинні заходи столичної влади, зокрема, обмеження громадського транспорту

Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив під час засідання комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, повідомляють "Українські новини".

"Ми бачимо реально критичну ситуацію і підтримуємо дії КМДА щодо додаткових карантинних обмежень, які впроваджуються в місті. Зокрема, щодо обмеження руху громадського транспорту, як одного із джерел поширення коронавірусної хвороби", — наголосив Ляшко.

Урядовець зазначив, що з усіх регіонів країни у Києві найкраще підготувались до надання допомоги хворим.

"В період з 1 січня по 13 квітня, зокрема в останні за 2 місяці, місто Київ додало 1283 ліжка для надання допомоги хворим. Сьогодні таких ліжок 6 056, з них 4 904 з киснем. Якщо подивитись статистику на 100 тисяч населення, то місті Києві найкращі показники по забезпеченості як ліжками, так і ліжками з киснем, реанімаційними ліжками та апаратами ШВЛ", — заявив Ляшко.

Заступник міністра переконаний, що позитивний ефект від карантинних обмежень по місту Києву буде спостерігатися вже впродовж найближчого тижня.

"Про це свідчать показники, які озвучили попередні доповідачі: рівень госпіталізацій стабілізувався і не зростає, що є позитивним ефектом", — додав урядовець.

Раніше мер Києва Віталій Кличко пояснив, чому загальнонаціональний локдаун необхідний для зниження кількості хворих на коронавірус. 

    Реклама на dsnews.ua