• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Главу муніципальної поліції Дружківки, співробітничав з "ДНР", відсторонили

Реклама на dsnews.ua
Керівника муніципальної поліції Дружківки Донецької області Сергія Бережного відсторонили від посади після скандалу навколо його співпраці з терористами "ДНР"

Про це повідомив мер Дружківки Валерій Гнатенко, передає "ДС" з посиланням на "ТСН".

"На сьогодні це особа поки відсторонено від роботи, ми оголосили офіційний конкурс, щоб не було пересудів", - сказав мер.

У 2014 році під час захоплення міста бойовиками Сергій Бережний пішов вгору по кар'єрних сходах, з заступника став виконуючим обов'язки головного міліціонера міста. З бойовиками працював пліч-о-пліч.

Депутат Дружківської міськради Олександра Пахомова показує газету за той період. Цитує Дбайливого: ""Разом з нашими співробітниками представники "народного ополчення Донбасу" патрулюють місто для збереження громадської безпеки" ну і так далі. Причому для того, щоб місцеві люди не могли чинити опір, рішенням міської ради на той момент мером Гнатенко, було рішення про вилучення зареєстрованої зброї у місцевого населення, для чого - щоб потім передати "ополченців". А ось постанову, підписану Дбайливим, щоб здати зброю на зберігання у відділ міліції".

На одному відео Бережний стоїть позаду тодішнього мера міста Валерія Гнатенка. Три роки тому той ініціював так званий референдум в Дружківці, а перед цим - дозволив на будівлю міської ради повісити прапор Росії.

Муніципальна поліція - ідея міськради. На останній сесії на покупку автомобіля для цієї структури виділили 300 тисяч гривень. Розмістилася муніципальна поліція в приміщенні колишньої ДАІ. Керівника на місці немає. Старший інспектор раптово захворів, хоча вранці у формі його бачили біля міськради. У часи окупації старший інспектор працював у ДАІ. Каже, тоді міліція стежила за порядком.

Провідати хворого Сергія Бережного журналісти пішли до нього додому. Двері не відчиняють. Пізніше з квартири виходить донька, каже, зв'язатися з батьком неможливо, а вдома його немає. Журналіст намагалася зв'язатися з ним два дні, але марно.

В кінці березня керівника муніципальної поліції представили місцевим журналістам. Категорично відмовився зустрічатися з представниками ЗМІ і нинішній міський голова Валерій Гнатенко.

    Реклама на dsnews.ua