• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Головним по азартних іграх стане ветеран війни на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Головою Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей обрано Івана Рудого

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, передає "ДС".

У конкурсі на вакантні посади Голови та 6-х членів Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей захотіли брати участь 378 осіб. До співбесіди було допущено 42 особи, з них 20 осіб подали документи на зайняття вакантної посади Голови Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей і 32 людини — на членів комісії. Деякі кандидати подавали документи одночасно на кілька вакансій.

Так, за підсумками конкурсу головою Комісії обрано Івана Рудого. Як зазначив міністр Кабміну, голова нового регулятора має досвід і знання в сфері менеджменту, міжнародних відносин і фінансів. Учасник бойових дій. Входив до складу національної збірної України на "Іграх Нескорених" в Нідерландах.

Крім цього, за результатами співбесід членами Комісії були призначені Олена Водолажко і Євген Гетьман. Олена Водолажко — професійний адвокат, член Асоціації правників України, має значний досвід роботи в державних органах, а також досвід співпраці з державними регуляторними органами по розробці і впровадженні регуляторних актів. Євген Гетьман має досвід в напрямку міжнародного співробітництва в тому числі з НАТО (координатор міжнародних проектів), досвід роботи в регуляторних органах і досвід керівництва комунальними та приватними підприємствами.

На інші посади членів Комісії оголошено додатковий відбір.

Як повідомляла "ДС", 23 вересня Кабінет міністрів прийняв постанову "Про Комісію з регулювання азартних ігор і лотерей".

    Реклама на dsnews.ua