• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Головний кіберкоп України "забув" задекларувати будинок вартістю 7,5 млн грн, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Начальник департаменту кіберполіції Нацполіції України Олександр Гринчак не вніс до своєї майнової декларації будинок площею 221 квадратний метр у Києві. Чиновник проживає саме в ньому, хоча офіційно житлом володіє його мати

Про це йдеться у відеоблозі "Таємниці слідства" проекту журналістських розслідувань "Слідство інфо", передає "ДС".

Зазначено, що будинок розташований на території житлового комплексу "Італійський квартал" на березі Дніпра в Оболонському районі столиці.

Це містечко складається з декількох десятків таунхаусів, вілл і так званих "віллет" – двоповерхових будинків, розрахованих на дві сім'ї.

В одній з таких віллет в 2016 році придбала житло мати нинішнього керівника кіберполіції Людмила Гринчак. А в листопаді 2017 року Київрада своїм рішенням передала Людмилі Гринчак у власність земельну ділянку під цим будинком.

За підрахунками журналістів, житло на 221 квадрат у "Італійському кварталі" може коштувати від 7,5 мільйона гривень.

При цьому зазначено, що Гринчак не володіє ніяким бізнесом, яким можна було б пояснити походження коштів на придбання цієї нерухомості.

У деклараціях про доходи за 2016-2018 роки Олександр Гринчак вказував свою матір як члена сім'ї, але про будинок не згадував.

Журналісти з'ясували, що киберполицейский з родиною зараз може жити саме там, тому що в будинку матері Гринчака на території "Італійського кварталу" зафіксували автомобіль, яким користується його дружина.

Гринчак очолює департамент кіберполіції України близько року. Загалом у структурі МВС він працює з 1995 року.

Головний киберполицеський також користується позашляховиком Lexus GX460 2016 року, яким володіє його батько. А дружина Гринчака їздить на авто Lexus RX350 2012 року, який належить тещі голови кіберполіції.

Коментувати недекларування житла і своє можливе проживання в "Італійському кварталі" Гринчак відмовився.

    Реклама на dsnews.ua