• USD 39.8
  • EUR 43.1
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський звернувся до матерів українських захисників та захисниць

Сирський просить 12 травня кожного військового, хто має можливість, знайти час та привітати свою маму з Днем матері

Реклама на dsnews.ua

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський привітав українських матерів зі святом та подякував їм за "захисників і захисниць, які нині боронять Україну від російської агресії". Про це головком написав у Фейсбуці, повідомляє "ДС". 

"Мій доземний уклін кожній українській мамі, яка не дочекалася свого сина або доньку з цієї війни. Найбільший біль у житті — це ховати власних дітей", — йдеться у його дописі.

Сирський подякував українським матерям "за гідне і шляхетне виховання ваших дітей, які нині служать у лавах Сил оборони України. Дякую за Вашу безмежну материнську любов, ніжність та недоспані у клопотах ночі. Кожній матері, яка чекає сина, чи доньку з російського полону, чи отримала повідомлення, що її дитина зникла безвісти — бажаю дочекатися свого захисника і свою захисницю. Ми боремося за кожного українського воїна і намагаємося зробити все для повернення наших побратимів і посестер з московського полону".

Головнокомандувач зазначив, що "скільки б років нам не було, які б військові звання ми не мали, які б високі посади не займали, які б небезпечні завдання не виконували, для своїх матерів ми залишаємося дітьми.

"Прошу кожного і кожну, хто має таку можливість, у цей день знайти час і зателефонувати мамі та привітати її, подякувати за виховання і її материнські молитви. Зателефонуйте і до матері загиблих побратимів та посестер і підтримайте їх. Вони мають знати, що ми поряд. Що не забуваємо", — закликав Сирський.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua