• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Головою Львівської облради обрана Ірина Гримак з "Європейської Солідарності"

Реклама на dsnews.ua

Перша сесія Львівської обласної ради розпочала роботу 1 грудня, згідно з рішенням Львівської обласної територіальної виборчої комісії

Головою Львівської обласної ради стала Ірина Гримак від "Європейської Солідарності". Її кандидатуру підтримав 61 депутат з 82, повідомляє пресслужба "ЄС".

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак
Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак

У своєму виступі Гримак подякувала колегам за підтримку та закликала до об’єднання депутатів з різних фракції для вирішення проблем регіону. Саме згуртованість, професійність та патріотизм депутатського корпусу, на думку новообраної голови Львівської обласної ради, стануть запорукою злагодженої результативної праці на користь громаді.

"Саме ми, Львівська обласна рада, захищаємо ті цінності, які є важливими для більшості жителів Львівської області. Я впевнена, що в цьому залі всі є союзниками та партнерами. Бо всі ми прагнемо одного – успіху Львівщини та України. В нас одні цінності і одна мета", – наголосила Гримак.

Основне завдання депутатів області на її думку полягає в тому, щоб забезпечити європейський рівень стандартів життя в громадах Львівщини.

"Львівщина завжди показувала приклад єдності. Я впевнена, що нашою спільною працею ми продемонструємо всім, нову якість управління. Ми співпрацюватимемо зі всіма, хто прагне розвитку нашої Львівщини і нашої України", – запевнила Ірина Гримак.

Нагадаємо, на місцевих виборах Ірина Гримак була першим номером у списку від партії "Європейська Солідарність".

    Реклама на dsnews.ua