• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Гончаренко: Банкова хоче відібрати "Прямий" через передачу його АРМА

Реклама на dsnews.ua

Опозиційний телеканал "Прямий" хочуть закрити за наказом з Офісу президента Зеленського

Про це заявив народний депутат з фракції "Європейська Солідарність" Олексій Гончаренко на засіданні комітету з питань свободи слова, передає "ДС" із посиланням на Прямий.

"Я вважаю, що все, що відбувається навколо телеканалу "Прямий", а це вже не перший місяць – безкінечні перевірки, якісь слідства – все це стосується чомусь одного телеканалу в державі. Я не знаю, яким ще телеканалом цікавиться ДБР", — зазначив депутат.

"Я маю інформацію від своїх джерел, які мене не підводили, що була нарада в Офісі президента за участі силовиків, на якій була команда зупинити мовлення "Прямого" і був знайдений механізм – через арешт майна, продаж його через АРМА і зміну структури власників", — додав Гончаренко.

"Очевидним є те, що механізм передачі телеканалу як арештованого майна в АРМА призводить врешті-решт до погіршення стану свободи слова в державі. Бо не переслідуються ті телеканали, які дуже любить влада, а переслідуються ті телеканали, які владу критикують», — зауважив представник "Європейської Солідарності".

Генеральний продюсер "Прямого" Світлана Орловська, в свою чергу, зазначила, що телеканал звернувся з приводу атак до комітету з питань свободи слова та інформації.

Нагадаємо, в липні стало відомо, що керівники Держбюро розслідувань вимагали від слідчої групи визнавати телеканал "Прямий" речовим доказом з подальшим його арештом в одному з кримінальних проваджень щодо пʼятого президента Петра Порошенка.

    Реклама на dsnews.ua