• USD 29.3
  • EUR 30.5
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Гончаренко "потроллил" російських пропагандистів в кулуарах ПАРЄ (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua
Делегат від України Олексій Гончаренко різко відповів російським пропагандистам на питання про повернення української делегації в ПАРЄ та захисту російськомовного населення

Про це Гончаренко заявив представникам росСМИ в кулуарах ПАРЄ, передає "ДС".

"(Україна повернулася, - "ДС") тому що не можна залишати ПАРЄ, щоб тут були тільки російські пропагандисти, не можна залишати ПАРЄ, щоб тут був тільки Толстой і Слуцький. Тут потрібно вести роботу і розповідати правду, для цього ми повернулися в ПАРЄ, і всю правду про Росію розповімо, що вас і лякає", - заявив він.

Також він підкреслив, що мета російської делегації всім відома - "обслуговувати інтереси вашого Гітлера-Путіна, вашого фюрера, який захопив територію інших країн, вбиває людей тисячами, в тому числі, і росіян, ще й грабує вас вдень і вночі".

Опять украинские депутаты наших правдивых журналистов обижают!

Gepostet von Роисся24 am Montag, 27. Januar 2020

"Я дам вам добру пораду - поїдьте в Париж і зніміть будинок, де живе сім'я Пєскова. У нього там квартира за 2 млн євро, в 16-му окрузі, це недалеко від Страсбурга. І покажіть росіянам будинок Слуцького і Толстого, будинок Соловйова на острові Комо, який награбував гроші звичайних росіян, розповідаючи їм про страшну Україну, ЦРУ і нацистів, їм буде дуже цікаво", - зазначив він.

Також Гончаренко назвав "безглуздим" питання російської пропагандистки про "захисту російськомовних в Україні". "Яке утиск російської мови? Сьогодні російськомовні люди воюють на сході з вами, щоб зупинити вашу анексію. Я знаю більше віршів російських поетів, ніж Слуцький. Нам не потрібна ваша захист. Російськомовним ваш захист не потрібна. Я російськомовний. Народився і виріс в Одесі. І мені ваша захист не потрібна. Ви вбиваєте таких, як я, людей, тому ви бандити і вбивці. Ну, не ви особисто, але ви пропагандисти, і вам повинно бути соромно, і у визначеному колі пекла будете горіти і ви", - підкреслив депутат.

    Реклама на dsnews.ua