• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Гончарук в Раді "розшифрував" обіцянка Зеленського про зниження тарифів

Реклама на dsnews.ua
Відчутне зниження тарифів на послуги ЖКГ може бути реалізовано лише після того, як буде приведено в порядок житлово-комунальне господарство

Про це заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук під час години запитань до уряду у Верховній Раді, передає "ДС".

Питання про зниження тарифів задала народний депутат фракції ОПЗЖ Наталія Королевська. Зокрема, вона нагадала про недавню обіцянку президента, що в 2021 році громадяни України відчують зниження вартості комунальних послуг. "Шановний прем'єр-міністр, до 2021 року багато людей не доживе з такими тарифами", - заявила Королевська.

"Ми зараз робимо все можливе, щоб максимальна кількість людей вже цієї зими отримав меншу платіжку. Ми зараз над цим працюємо. Але президент говорив про те, що відчутне зниження (тарифів, - прим. "ДС") буде коли ми приведемо в порядок, фактично, наше житлово-комунальне господарство, наші мережі, тому рівень втрат в цих комунікаціях в окремих містах досягає більше 50%, ми обігріваємо космос", - заявив Гончарук.

Прем'єр-міністр також наголосив, що Кабмін готовий зустрічатися з народними депутатами, "у яких є ідеї, як це зробити швидше".

Нагадаємо, на початку грудня президент Володимир Зеленський заявив, що він і Кабмін знайшли "цікаве рішення, яке дозволить знизити тарифи на тепло вдвічі.

    Реклама на dsnews.ua