• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Гончарук перед відставкою провів "підвальну зустріч" з членами Кабміну, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Колишній прем'єр-міністр України Олексій Гончарук незадовго до відставки таємно збирав частина міністрів свого уряду

Зустріч відбулася в підвальному приміщенні, йдеться у статті "Української правди", на яку посилається "ДС".

"Так, 28 лютого прем'єр все-таки зрозумів, що його роботі в Кабміні прийшов кінець. В той день він зібрав у таємному форматі частина міністрів - на Подолі в офісі організації BRDO, з якої колись прийшов у "Зе!Команду". Зустріч була настільки закритою, що чиновники сиділи в підвальному приміщенні - в єдиній кімнаті офісу, де немає вікон", - стверджує в статті.

За даними видання, Гончарук почав з розповіді про недавню зустріч із Зеленським. За даними одного з учасників зустрічі, тодішній прем'єр-міністр поділився підсумками розмови з президентом - зрозумів, що незабаром втратить посаду. Як заявив Гончарук, "президент нібито готовий залишити всіх їх в наступному уряді, крім Бородянського".

На зустріч тодішній глава Кабміну запросив приблизно чверть членів уряду. Серед них був тодішній міністр енергетики Олексій Оржель, міністр юстиції Денис Малюська, віце-прем'єр Дмитро Кулеба, міністр культури Володимир Бородянський, міністр інфраструктури Владислав Криклій і міністер освіти Ганна Новосад.

Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада звільнила Олексія Гончарука з посади прем'єр-міністра на підставі поданої ним заяви. Це означає автоматичну відставку всього Кабміну. У цей же день Верховна Рада 291 голосом проголосувала за призначення прем'єр-міністром в. о. віце-прем'єра Дениса Шмигаля.

    Реклама на dsnews.ua