• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Гончарук розповів, чому потрібен референдум про продаж землі іноземцям

Реклама на dsnews.ua
Проведення референдуму дозволить суспільству зберегти довіру до уряду, яке на даний момент боїться відкриття ринку землі

Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, передає "ДС".

За його словами, на даний момент суспільство боїться відкриття ринку землі, а проведення референдуму дасть можливість зрозуміти, що без рішення товариства уряд не буде приймати жодного рішення.

"Це прояв довіри один до одного. Зеленський обіцяв, що коли він прийде до влади, він буде прислухатися до думки людей", - сказав Гончарук.

Він зазначив, що відкриття ринку землі дозволить українцям отримати великі інвестиції, більший дохід, велику вартість землі, швидкий прихід технологій та економічне зростання. При цьому, як зазначив Гончарук, проведенням референдуму уряд вирішив не ламати населення насильно.

"Давайте зробимо перший крок, вам продемонструють, що нічого страшного не відбувається, ви збережете до нас довіру і наступний крок ми робимо разом", - сказав прем'єр.

Раніше прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Національний банк України приступив до підготовки законопроекту, який унеможливить повернення неплатоспроможних банків їх колишнім власникам.

    Реклама на dsnews.ua