• USD 39.9
  • EUR 43.3
  • GBP 50.9
Спецпроєкти

Гончарук в США випив вина з представником Держдепу та експослами (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Колишній прем'єр-міністр Олексій Гончарук повечеряв із заступником помічника держсекретаря США по Європі і Євразії Джорджем Кентом та колишніми послами Вашингтона у Києві

Відповідне фото з США Гончарук опублікував у Twitter, передає "ДС".

Так Кент був заступником посла США в Україні. На фото обличчя дипломата напівзакрите медичною маскою.

Поруч з ним, у вишиванці — співробітниця Atlantic Counsil Мелінда Харинг.

Видання Страна заявляє, що вона спеціалізується по Україні, і після виборів президента передбачала п'ять можливих прем'єр-міністрів України, серед яких не було Гончарука, який згодом і очолив уряд.

Гончарук же з усіх боків оточений колишніми послами США в Україні: на передньому плані Марі Йованович, зліва від експрем'єра — Вільям Тейлор, праворуч — також колишній посланник Джон Гербст (теж працює зараз в Atlantic Counsil).

"Зустріч відбувається вдома у когось із присутніх. Помітно, що гості почувають себе невимушено — крім власне Гончарука, який став в типову "закриту" позу, схрестивши руки на грудях", — пишуть журналісти.

Раніше повідомлялося, що колишній прем'єр полетів до Америки в кінці вересня, а на початку місяця він став почесним експертом Atlantic Council — одного з найбільших американських аналітичних центрів, які працюють з владою США і НАТО.

Відзначається, що Гончарук зараз проводить час у Вашингтоні — він побував у Держдепартаменті США і розповідав ЗМІ, що зараз його знайомлять з усіма експертами по Україні.

Також Гончарук ходить по ресторанах американської столиці. Фото його трапези опублікувала Мелінда Харинг.

Видання зазначає, що чиновники, з якими повечеряв Гончарук, асоціюються з лобі Демократичної партії США, яка висунула кандидатом в президенти противника чинного глави держави Дональда Трампа — Джозефа Байдена.

    Реклама на dsnews.ua