• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

Гонтарєва завдала економіці України більший збиток, ніж Путін, - Бахматюк

Реклама на dsnews.ua
Колишній голова Національного банку України Валерія Гонтарєва завдала економіці України більший збиток, ніж президент країни-агресора Володимир Путін

Про це заявив власник Групи компаній "Укрлендфармінг" Олег Бахматюк у ході Міжнародної інвестиційної конференції "Game of thrones: final season?", інформує "ДС".

"Я впевнений, що історія дасть оцінку голові Національного банку, яка завдала більше шкоди, ніж Путін економіці нашої країни. Він менше знищив економіки, ніж вона. Але це не моє особисте. Це модно все по цифрам підрахувати", - сказав Бахматюк.

Про закриття своїх банком він висловився так: "Це була амбіція, якість характеру (Гонтарєвої), політична доцільність".

При цьому він зазначив, що боротьба за ліквідовані НБУ банки - це лише пошук справедливості.

"У нього (Костянтина Жеваго, - "ДС"), ні у мене банку вже не буде", - переконаний бізнесмен.

У свою чергу Жеваго, який теж втратив свій банк при Гонтарєвої, зазначив, що закриття в той час 92 банків з 40% валюти в банківській системі не має прикладів у світі з 1945 р. За його словами, великі банки просто не могли бути "помоечными", як це стверджувала Гонтарєва, якщо регулятор хоч якось їх контролював.

МІЖНАРОДНА ІНВЕСТИЦІЙНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2019

МІЖНАРОДНА ІНВЕСТИЦІЙНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2019

Gepostet von Concorde Capital am Mittwoch, 15. Mai 2019

Нагадаємо, що в 2014-2015 рр. були визнані неплатоспроможними понад 90 українських банків, активи яких, за даними НБУ, до кризи становили близько третини активів нашої банківської системи. У багатьох випадках власники скаржилися, що їм просто не дали можливості докапіталізувати і врятувати свої банки. Зокрема, в результаті дій НБУ закрилися і два банки, які належали Олегу Бахматюку - "Ві Ей Бі" і "Фінансова ініціатива". Він стверджує, що підстав для визнання їх неплатоспроможними не було.

    Реклама на dsnews.ua