• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Держдеп США надішле в Україну свого представника з контролю над озброєннями

Реклама на dsnews.ua
Френк Роуз проведе переговори з офіційними особами в МЗС, Держкосмосі, РНБО України

Україну відвідає з триденним візитом помічник державного секретаря США, який очолює Бюро з питань контролю над озброєннями, перевірки і дотримання угод Френк А. Роуз. Про це офіційно повідомив Державний департамент США, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"18-20 січня помічник держсекретаря Роуз відвідає Київ, щоб провести переговори з офіційними особами в МЗС, Державному космічному агентстві і РНБО України з питань космічної безпеки та інших тем, що становлять взаємний інтерес", - йдеться в повідомленні.

Європейське турне Роуза триватиме з 9 по 27 січня. Протягом зазначеного періоду помічник держсекретаря має намір відвідати Францію, Нідерланди, Німеччину, Італію, Україну, Фінляндію, Швецію, Естонію та Литву.

Читайте також:

Нагадаємо, в грудні президент США Барак Обама підписав Консолідований закон про бюджетних асигнуваннях на 2016 рік, в якому збільшена загальна сума видатків, передбачених для України.

Обсяг асигнувань Державного департаменту на допомогу для України на 2016 фінансовий рік складе не менше $658 млн 185 тис., що на $145 млн початкового запиту.

    Реклама на dsnews.ua