• USD 36.9
  • EUR 39.7
  • GBP 46.4
Спецпроєкти

Держсекретаря Мінрегіону звільнили у перший день після відпустки

Кабінет міністрів звільнив Богдана Баласиновича з посади державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій України через отримання посадовцем негативної оцінки за результатами його службової діяльності у 2021 році

Держсекретаря Мінрегіону звільнили у перший день після відпустки;
Держсекретаря Мінрегіону звільнили у перший день після відпустки;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеть у повідомленні на "Урядовому порталі", передає "ДС".

"Звільнити Баласиновича Богдана Олександровича з посади державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій України у перший робочий день після закінчення відпустки для догляду за дитиною у зв’язку з отриманням негативної оцінки за результатами оцінювання службової діяльності у 2021 році", — йдеться в документі.

Зазначимо, що іншим розпорядженням уряд поклав виконання обов’язків державного секретаря Мінрегіону на Плащенка Євгена Миколайовича.

Довідка. Баласинович Богдан Олександрович обіймав посаду державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій України з липня 2020 року, але в листопаді цього року його відсторонили від виконання повноважень на час здійснення дисциплінарного провадження.

Як писала "ДС", Глава Мінрегіону Олексій Чернишов повністю провалив завдання з утримання тарифів на комунальні послуги в платіжках для українців на опалювальний сезон 2021/2022 років.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua