• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Держслужбовцям-реформаторам будуть доплачувати до 60 тис грн щомісяця

Реклама на dsnews.ua
Надбавка за "особливо важливу роботу" виплачуватиметься за рахунок допомоги іноземних партнерів

Міністерство фінансів пропонує Кабміну встановити надбавку для держслужбовців, які включені до складу команди фахівців з питань реформ, у розмірі до 60 тис. грн. Про це йдеться в проекті постанови Кабінету Міністрів, який розміщений на сайті Міністерства фінансів, передає "ДС".

Вищевказані надбавки в обмеженому розмірі будуть виплачуватися з надійшли в державних бюджету коштів в рамках програм допомоги Європейського Союзу, урядів інших держав та міжнародних фінансових організацій.ій".

"Додаткова стимулююча виплата державним службовцям, які включені до складу команди фахівців з питань реформ (надбавка за виконання особливо важливої роботи), здійснюється в межах фактичних надходжень до спеціального фонду державного бюджету на оплату праці з метою посилення мотивації працівників держорганів до високопрофесійною, результативною та високоякісної роботи для реалізації реформування державного управління", - йдеться в документі.

Розмір надбавки за виконання особливо важливої роботи визначається з урахуванням виконання індикаторів та не може перевищувати 60 тисяч гривень в місяць, уточнюється в проекті документа.

Посади фахівців з питань реформ в рамках організаційних структур державних органів і їх кількість буде визначати Кабмін.

Згідно з проектом документа кошти в іноземній валюті, які надаються на безоплатній і безповоротній основі у рамках програм міжнародної фінансової допомоги, що надходять у доходи спеціального фонду держбюджету.

Як повідомляла "ДС", раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що реформа оплати праці в Україні буде полягати в детінізації зарплат, знищення "зрівнялівки" і введення справедливої оплати праці.

    Реклама на dsnews.ua