• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Казати, що Разумков може бути "головною зброєю" проти Зеленського, поки що зарано, — політолог

На даний момент говорити, що саме ексголова Верховної Ради Дмитро Разумков може бути основним конкурентом президента Володимира Зеленського, поки що зарано

Дмитро Розумков
Дмитро Розумков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Таку думку висловив політолог Олексій Голобуцький в інтерв'ю "ДС", коментуючи дані соцопитування Центру Разумкова, згідно з якими Дмитро Разумков у другому турі президентських виборів може перемогти Володимира Зеленського.

Відповідаючи на запитання, чи можна вважати ексспікера ВРУ "новою третьою силою", спрямованою проти Зеленського, Голобуцький сказав, що говорити про це поки що зарано.

"Думаю, все ж таки зарано, тому що Разумков має свої великі мінуси. Один з них — те, що він колишній політтехнолог. Тобто вибудовує схему і любить, коли все ідеально відточене, тобто штучність з'являється. Та й як зростатиме його підтримка? Наразі він навіть не третій, скоріше п'ятий. Ситуація динамічно змінюється, і осінь дала Розумкову поштовх у зв'язку з конфліктом із Зеленським, а того — з Ахметовим. А якби медійного компонента не було, яким би було це зростання?" — міркує експерт.

На його думку, є ще "сто питань", які вирішуватимуться залежно від того, як Разумков побудує кампанію.

"Наразі говорити, що саме Разумков може бути головною зброєю проти Зеленського, все ж таки зарано", — зазначив Олексій Голобуцький.

Як писала "ДС", Дмитро Разумков планує створити політичну партію на основі свого міжфракційного об'єднання "Розумна політика".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua