• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Говорити про план повернення Криму передчасно, — Резніков

Реклама на dsnews.ua

Віцепрем'єр-міністр України — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков вважає, що говорити про конкретний план повернення Україні Криму поки передчасно

Про це Резніков сказав в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", передає "ДС".

"Я б хотів зробити акцент на тому, що на сьогоднішній день звучить повернення питання Криму до порядку денного. Я хочу нам усім нагадати, що з 2014 року, коли сталася окупація Криму та Севастополя, і прохання не називати це анексією, на жаль, навіть в Нормандські форматі, і відповідно, що було записано в політико-дипломатичних домовленостях, які називаються Мінські угоди, про Крим не йшлося і не йдеться сьогодні ", — сказав він.

Резніков вважає, що повернення сьогодні до історії з Кримом і включення його в політичний порядок денний — це вже рух з місця.

"Сьогодні звучить офіційно, не тільки з вуст президента, від представників МЗС, від секретаря РНБО про те, що мова йде про створення "Кримської платформи", із залученням не тільки наших друзів по Нормандському формату — Німеччини і Франції, а й інших країн, щоб почати це обговорювати", — вказав він.

На його думку, говорити сьогодні про конкретний план повернення Криму, не маючи точного розуміння від партнерів України з цього питання, трохи передчасно. "Але ми говоримо про те, що про Крим ми сьогодні з вуст публічної влади починаємо говорити", — зазначив Резніков.

Нагадаємо, раніше віцепрем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що Україна готова розглянути інші переговорні майданчики для зустрічі в межах ТКГ

    Реклама на dsnews.ua