• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

ГПУ направила в НАБУ матеріали по 1 трлн грн в е-декларації Мельничука

Реклама на dsnews.ua
Генеральна прокуратура України направила в НАБУ матеріали по е-декларації нардепа від "Волі народу" Сергія Мельничука, в якій згаданий 1 трлн грн

Про це на брифінгу заявила начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання і протидії корупції Генеральної прокуратури України Валентина Сеник, повідомляє "ДС" з посиланням на "112 Україна".

"Це співпраця з Національним антикорупційним бюро, і матеріали направлені, в тому числі і нами в НАБУ", - сказала вона, відповідаючи на питання про те, звідки у депутата такі грошові кошти і заплатив він з них податки.
Нагадаємо, колишній комбат "Айдара", народний депутат Сергій Мельничук оприлюднив свою декларацію про доходи та наявність майна за 2015 рік, в якій вказав трильйон гривень готівкою.

У "Волі народу" заявили, що 1 трлн грн Мельничука - це невдалий жарт.

За словами генерального прокурора України Юрія Луценка, якщо народний депутат Сергій Мельничук не внесе зміни в свою декларацію про наявність 1 трильйона гривень, ГПУ відкриє кримінальну справу про несплату податків в особливо великих розмірах.

Пізніше повідомлялося, що депутат Верховної Ради Сергій Мельничук (група "Воля народу") просив Національне агентство з питань запобігання корупції (НАПК) надати йому можливість виправити вказаний в електронній декларації про доходи за 2015 рік розмір готівкових коштів з 1 трильйона гривень на 10 млн гривень.

    Реклама на dsnews.ua