• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Гройсман рекомендує звертатися до місцевої влади із-за завищених платіжок за комуналку

Реклама на dsnews.ua
З питання можливо завищених сум у рахунках за житлово-комунальні послуги у першу чергу потрібно звертатися до місцевої влади

Такі рекомендації, як передає "ДС"в ефірі телеканалу "Інтер" дав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Ми не виключали і не виключаємо і зараз, що на місцях можуть бути зловживання. Тому що на місцях призначають тарифи не уряд, згодні з цим? Налічують конкретні теплокомуненерго, які мають свої абонентські служби і так далі. Ось вони нараховують, і коли вони бачать, що тариф починає чомусь з різницею в два-три рази, це означає тільки одне - це тотальне зловживання", - повідомив прем'єр-міністр.

Він додав, що Кабмін збирається жорстко реагувати на такі прояви.

"З нашого боку, ми будемо жорстко реагувати на будь-які такі прояви. Більше того, ми постійно вдосконалюємо нормативну базу, щоб не дати нікому в країні зловживати на таких рахунках. Тобто ми ось недавно прийняли рішення, яке змушує більшість міст України нараховувати вже не за нормами на житлово-комунальні послуги, за тепло, а за показаннями лічильників, які є в місті. Тобто ввели таку спеціальну систему, щоб зменшити можливість зловживання в цьому питанні. Але далі будемо відстежувати, що буде відбуватися", - зазначив Володимир Гройсман.

Прем'єр зазначив, що якщо місцева влада не допоможуть, то громадяни можуть звертатися на урядову гарячу лінію за номером 15-45.

    Реклама на dsnews.ua