• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Грузія вирішила, що Україна відповість за образливі висловлювання Саакашвілі

Реклама на dsnews.ua

Висловлювання голови Виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі про нібито нелегітимність уряду Грузії не залишаться без реагування, а за це спитається з України

Таку заяву зробив голова комітету з оборони і безпеки парламенту Грузії Іраклій Сесіашвілі, інформує "ДС" з посиланням на "Грузія онлайн".

Як заявив Сесіашвілі журналістам, "важко чути те, що публічний службовець України називає уряд Грузії нелегітимним".

«Нікого не здивувала чергова ганебна пропаганда Саакашвілі і його насичена брехнею заява... Він є політичним злочинцем перед своєю країною і розшукується грузинським правосуддям, однак, це одна частина і суспільство це добре бачить. Але друга тема заслуговує уваги, це те, що він представляє владу України. Він український публічний службовець, відповідно, коли він говорить про легітимацію цієї країни, само собою це не залишиться без реагування, за це спитається з України, оскільки український публічний службовець втручається у внутрішньополітичні питання Грузії, і зокрема, важко чути те, що публічний службовець України називає уряд Грузії нелегітимним. Зрозуміло, держава відреагує на це», — заявив Сесіашвілі.

Зазначимо, що перед цим колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі поширив у соцмережі заяву, в якій заявив, що в Грузії нібито "немає уряду і він абсолютно нелегітимний".

«Друзі, у нас немає уряду. Я вважаю, що уряд Грузії повністю нелегітимний. Я ні на секунду не визнаю його законність і ні на секунду не визнаю законність існуючої ситуації в Грузії. Це незаконна ситуація», — заявив Саакашвілі.

    Реклама на dsnews.ua