• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

"Губернатор" Харківщини "забула" вказати в декларації готель в Криму, який їй належить

Голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук "втратила" будівлю в Алушті. У декларації за 2020 рік чиновниця не відобразила дані про це майно, так само як і відомості про зміну її фінансового добробуту

Айна Тимчук
Айна Тимчук
Реклама на dsnews.ua

Так, в декларації про доходи за 2018 рік, Тимчук вказувала, що володіє квартирою в Харкові (записана була на чоловіка), квартирою в Дніпрі, двома будинками в Харкові (записані на чоловіка) і будівлею в Алушті (Крим). За даними ЗМІ, мова йде про готельний комплекс, загальною площею майже 500 м.кв, який належить їй особисто.

Надалі, декларації Тимчук не містять даних про продаж будівлі. Ніяких відомостей про зміни свого фінансового становища чиновниця не декларувала. Незважаючи на це, в декларації про доходи Тимчук за 2020 рік інформація про будівлю в Криму відсутня. Навпаки, з'явилися дані про новий автомобіль чиновниці. Вона стверджує, що представницьким MERCEDES-BENZ моделі GLE 350D нібито користується на правах безкоштовної оренди у громадянки Гордієнко Любов Сергіївни. Остання, за даними ЗМІ, доводиться Тимчук рідною донькою.

Відзначимо, що голова Харківської ОГА також володіє елітними годинами брендів Ulysse Nardin і Chopard. А офіційний річний дохід її становить понад півмільйона гривень. Крім цього, чиновниця зберігає в готівці 70 тис. дол. і 650 тис. грн.

Нагадаємо, що в Україні діє відповідальність за недостовірне декларування чиновників, передбачена антикорупційним законодавством.

    Реклама на dsnews.ua