• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Гуменюк повернули посаду в ОК "Південь"

Наталію Гуменюк призначили заступницею начальника управління комунікацій Оперативного командування "Південь"

Наталія Гуменюк
Наталія Гуменюк / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Цю інформацію вона підтвердила в коментарі "Детектору медіа", передає "ДС".

"Для мене це не нове призначення, але я не можу називати дат. Коли призначається офіцер на посаду – це закрита інформація. Я зараз знаходжуся на посаді заступника начальника Управління комунікацій Оперативного командування "Південь". До моїх повноважень входить все, що стосується комунікацій ОК "Південь, — сказала Гуменюк.

Вона нагадала, що два з половиною років була начальником Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України, а зараз — офіційно призначена на посаду заступника начальника управління комунікацій ОК "Південь".

"Тут є деяка різниця, хоча б навіть в тому що тепер це не Сили оборони, це трошки інше утворення, а вже в межах компетенції ОК "Південь". Це управління створене в рамках реформи комунікації в Збройних силах в цілому. Воно порівняно нова структура, але основне її покликання – це покращення комунікацій з висновками, які були зроблені з початку повномасштабного вторгнення", — пояснила Гуменюк в коментарі "Детектору медіа".

Нагадаємо, 16 квітня український Медіарух оприлюднив спільну заяву, в якій звинуватив тоді ще керівницю Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталю Гуменюк у забороні висвітлювати воєнні злочини Росії в зоні її відповідальності та закликав військове керівництво замінити її "на більш компетентну особу і не допускати її до будь-якого керування комунікаціями".

Вже 19 квітня Наталію Гуменюк звільнили з посади керівниці Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України. Новим очільником став Дмитро Плетенчук.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua