• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Хочу відповідати за те, що у нас відбувається": Зеленський пояснив, чому їздить по регіонах

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський вважає головним своїм повноваженням нести відповідальність за те, що відбувається в країні, і тримати слово перед українським народом

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ОП, передає "ДС".

"Я — президент всієї країни. Для мене Суми — таке ж місто, як і Київ, Кривий Ріг і як Львів. Як будь-яке місто України. Мені не все одно щодо тих програм, які ми впроваджуємо. Мені не все одно, що з ними відбувається. Коли я говорю, що ми будуємо 160 кілометрів доріг у Сумській області, — мені не все одно ... мені потім тримати відповідь перед людьми", — сказав Володимир Зеленський, відповідаючи на питання журналіста під час робочої поїздки в Сумську область.

Глава держави зазначив, що хоче на власні очі побачити, якої якості будуються дороги, як побудовані школи і садки, на які виділяють бюджетні кошти, чи забезпечені ці установи всім необхідним.

"Згідно з Конституцією, мене обрав народ України, і я відповідальний за те, що будується в країні. Так, це не мої повноваження, але я хочу відповідати за те, що у нас відбувається. І це найголовніші повноваження президента", — підкреслив Володимир Зеленський.

Він зазначив, що сьогодні в рамках робочої поїздки в Сумську область відвідав Меморіал героям антитерористичної операції і поспілкувався там з рідними загиблих воїнів, у яких є невирішені проблеми і питання до влади.

"Якщо їм не допомагає хтось на місці, не допомагали в уряді ... Навіть не вшанували пам'ять людей, які загинули. Чи не були там президенти. Скажіть, чи повинен я в Києві виходити на Майдан і говорити: "Я патріот, все інше — "зрада"? А навіть не приїхав сюди, де така кількість загиблих воїнів ..." - звернувся президент до представників ЗМІ.

"Скільки мені вистачить, стільки я буду їздити, буду перевіряти. Подобається це комусь чи ні", — додав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, сьогодні, 8 вересня, президент України Володимир Зеленський приїхав з робочим візитом до Сумської області.

Зеленський відвідав в Сумах обласний академічний театр драми і музичної комедії ім. М. С. Щепкіна і присвоїв йому статус національного. Крім того, глава держави провів зустріч з ветеранами АТО/ООС і їх сім'ями, а також ознайомився з роботою обласного комунального підприємства "Аеропорт Суми" і пообіцяв виділити гроші з держбюджету на ремонт злітно-посадкової смуги.

    Реклама на dsnews.ua