• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Хомчак просить не створювати загони добровольців на місцях

Генеральний штаб України просить представників органів державної влади та місцевого самоврядування не оголошувати про створення невизначених законом воєнізованих формувань, оскільки такою інформацією може спекулювати російська пропаганда

Руслан Хомчак
Руслан Хомчак
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у зверненні головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака, передає "ДС".

Він наголосив, що наразі ЗСУ прогнозують всі можливі варіанти розвитку подій через стягнення військ РФ до українських кордонів. На фоні цього проводяться збори резервістів та територіальної оборони.

"Прошу представників органів державної влади та місцевого самоврядування не нагнітати ситуацію та не розбурхувати панічні настрої в суспільстві. Звертаю увагу, що не варто зміщувати акценти створенням невизначених законом воєнізованих формувань. Адже подібна не скоординована діяльність може бути спекулятивно використана російською пропагандистською машиною", — переконаний Хомчак.

Він закликав охочих захищати територіальну цілісність України долучатися до лав ЗСУ, щоб поповнювати оперативний резерв і підрозділи територіальної оборони.

Звернення Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака / Statement by the...

Posted by Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine on Friday, April 16, 2021

Нагадаємо, раніше мер Івано-Франківська Руслан Марцінків на тлі стягування російських військ до України і загострення на Донбасі заявив, що сформує загін добровольців, який у разі повномасштабного вторгнення РФ зможуть відправити на східний кордон.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua