• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Хомчак розповів, як бойовики "Л-ДНР" вмирають від алкоголю і наркотиків

У бойовиків терористичних організація "Л-ДНР" багато небойових втрат, в тому числі через передозування наркотиків і алкоголю

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив головнокомандувач Збройних сил України, генерал-полковник Руслан Хомчак, в інтерв'ю виданню " Гордон ", інформує "ДС".

"Ми маємо інформацію, що постійно там гинуть люди від передозування. Бойовики. Від передозування наркотиків, від алкоголю ..., якісь розбірки у них", — розповів Хомчак.

Генерал-полковник не назвав точну кількість таких смертей, сказавши лише, що їх "достатня кількість". Також він не уточнив, який відсоток від загальних втрат терористів складають подібні небойові втрати.

Хомчак також пояснив, що в армії стежать за такими випадками смертей бойовиків, щоб знати, що відбувається на окупованих територіях і розуміти, з ким вони мають справу.

Як повідомляла "ДС", Руслан Хомчак заявив, що Росія витрачає величезні гроші на війну, пропаганду і зміст окупованих територій, тому Україні буде важко повернути ОРДЛО (окремі райони Донецької і Луганської областей).

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua