• USD 28.2
  • EUR 33
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Хроніки "перемир'я": бойовики поранили мирного жителя на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Спостерігачі ОБСЄ 27 липня зафіксували випадок поранення жителя Мар'їнки в районі лінії зіткнення на Донбасі після початку дії режиму припинення вогню в той же день

Про це йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 1 серпня, передає "ДС".

Так, потерпілий розповів, що працював у саду разом зі своєю матір'ю, коли почув постріл і звук кулі, яка пролітала повз. За кілька секунд він спробував сховатися, після чого почув вибух.

Пораненого чоловіка доставили до медичного закладу в Мар'їнці, звідки його перевезли до лікарні в Кураховому. Медичний персонал медустанови в Мар'їнці розповів спостерігачам, що чоловік отримав поранення лівої руки шрапнеллю.

Відзначається, що будинок і сад потерпілого знаходиться в 100 метрах від лінії зіткнення.

Всього з початку перемир'я на Донбасі спостерігачі ОБСЄ зафіксували 225 порушень всеосяжного режиму припинення вогню. Тільки за 31 липня спостерігачі задокументували 112 порушень, з них 93 — у Луганській області.

Нагадаємо, в неділю, 26 липня, був виданий наказ командувача Об'єднаних сил про дотримання повного і всеосяжного режиму припинення вогню на Донбасі. З півночі 27 липня на Донбасі почав діяти режим повного і всеосяжного припинення вогню, про який домовилися на засіданні Тристоронньої контактної групи. Втім, як стало відомо згодом, проросійські бойовики порушили режим тиші вже через 20 хвилин після його впровадження.

Голова Служби зовнішньої розвідки України Валерій Кондратюк заявив, що найманці Росії, за вказівкою з Кремля, використовують режим припинення вогню на Донбасі для дискредитації Збройних сил України.

    Реклама на dsnews.ua