• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Хто буде вакцинуватися від COVID першим? Зеленський наказав вишикувати українців в чергу вже зараз

Реклама на dsnews.ua

Держава має підготувати алгоритми дій при вакцинації населення від COVID-19 та визначитися, хто буде вакцинуватися першим

Про це заявив президент Володимир Зеленський сьогодні на традиційній селекторній нараді, повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу глави держави.

"Ми повинні бути готовими з алгоритмами дій при вакцинації. Держава має визначитися, хто буде вакцинуватися першим, скільки пацієнтів зможуть прийняти лікарні за місяць, а головне – допомогти медзакладам з вакцинацією. Адже таку масову вакцинацію у світі робитимуть вперше", – сказав Зеленський.

Своєю чергою міністр охорони здоровʼя Максим Степанов повідомив, що за минулий тиждень було закуплено 66 тис. тестів на антиген. До кінця року міністерство закупить 1,3 млн таких тестів.

Також, за його словами, з листопада було додано ще понад 15 тисяч ліжок, де пацієнтів можуть підключати до кисню. Водночас він зауважив, що деякі області перевиконують план, а деякі – недовиконують його. Серед останніх міністр назвав Дніпропетровщину та Донеччину.

Як повідомляла "ДС", голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при Раді нацбезпеки і оборони України, академік НАНУ Сергій Комісаренко раніше заявив, що масова вакцинація від коронавирусної інфекції в Україні почнеться не раніше середини 2021 року.

    Реклама на dsnews.ua