• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

"Ідіотські директиви ЄС": Саакашвілі попередив, що будемо жити ще гірше

Реклама на dsnews.ua

Закони багатьох країн Європейського Союзу Україні копіювати не можна, так як жити в нашій державі стане ще гірше

Про це заявив глава Виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеїл Саакашвілі в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Ідіотські директиви Євросоюзу. Ось зараз мої друзі розповідали: щоб відкрити ресторан у Дюссельдорфі, приходять щотижня перевіряють, ходять там, щоразу придумують щось нове, дебільне, щоб тебе замучити. Але німці хоча б хабарів не беруть. Як тільки німці виписують нам через директиви Євросоюзу таку ж систему перевірки ресторанів в Україні — в Україні це виливається в повне беззаконня й корупцію. Тобто сліпо слідувати директивам Євросоюзу неправильно", — сказав він.

За словами Саакашвілі, якщо копіювати закони багатих країн, це тільки погіршить ситуацію в Україні.

"В Україні є 300 осіб Європейської місії правової допомоги, які пишуть українські закони. Хлопці, якщо ми напишемо такі ж закони, як в Австрії та Швеції, ми не будемо жити, як там. Ми будемо жити ще гірше. Давайте хоча б писати такі закони, як в Австрії, коли вона була такою ж бідною як Україна. Наші чиновники навчилися це неправильно інтерпретувати у випадках, коли не хочуть нічого робити. А європейці цьому радіють", — сказав він.

Як повідомляла "ДС", Міхеїл Саакашвілі розкритикував рішення Державної митної служби щодо необхідності подання бізнесом двох митних декларацій замість однієї.

    Реклама на dsnews.ua