• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Ігор Палиця: "Гроші на розвиток міста треба витрясати з корупціонерів і забудовників"

Будівництва в Києві сьогодні відбуваються практично без будь-яких зобовʼязань забудовників щодо розвитку міста, а це мільярди гривень, які не вкладаються в міську інфраструктуру

Лідер партії "ЗА МАЙБУТНЄ" Ігор Палиця
Лідер партії "ЗА МАЙБУТНЄ" Ігор Палиця
Реклама на dsnews.ua

Про це під час ефіру програми "Право на владу" заявив народний депутат України, лідер партії "ЗА МАЙБУТНЄ" Ігор Палиця.

"Рік тому забудовники з фракції "Слуга народу" прийняли рішення позбавити міста пайової участі від будівництва. Раніше будівельна компанія зобов’язувалася заплатити від 3 до 4% від будівництва в бюджет або ж вкласти ці гроші в розвиток міста. Вони вирішили, що це багато, і скасували цю норму. І мільярди гривень пішли в кишені забудовників, а не на покращення міста. Вони дають хабарі, прикриваються рішеннями судів і кришуються правоохоронними органами. Тому все це дуже легко вирішити – витрясти з них гроші. Але має бути воля", – заявив депутат.

Ігор Палиця поропонує витрясти  гроші з забудовників  на розвиток міст
Ігор Палиця поропонує витрясти гроші з забудовників на розвиток міст

Крім цього, він вважає, що в місті взагалі варто зупинити будь-яке будівництво до затвердження нового генерального плану.

"Те, що будується, має добудуватися. А все інше – зупинити. Поки фахівці не проаналізують, де мають розміщуватися паркінги, які мають бути розв’язки, як вирішити питання об’їзної дороги, скільки потрібно дитсадків, шкіл і які проблеми в лікарень", – додав Палиця.

    Реклама на dsnews.ua