• USD 36.6
  • EUR 38.2
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Інститут радників президента фактично зруйновано: у Єрмака вп'ятеро більше радників, ніж у Зеленського

Реклама на dsnews.ua

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак має в п'ять разів більше офіційних радників, аніж президент України Володимир Зеленський

Такі дані було отримано у відповідь на інформаційний запит до Офісу президента, повідомляє "ДС" з посиланням на Комітет виборців України.

Станом на 23 листопада в Єрмака нараховувалося 19 радників (згодом додався ще один радник – Олексій Арестович).

Радниками Єрмака є: на штатній основі – Лілія Пашинна, Олександр Козенко, Андрій Ляхович, Вікторія Романова, Вадим Голомазов; на позаштатній основі – Сергій Куніцин, Олена Говорова, Дарія Зарівна, Дмитро Дячук, Вадим Потаєв, Сергій Неклева, Руслан Магомедов, Михайло Подоляк, Микола Беззубченко, Михайло Пасічник, Адомас Аудіцкас, Олександр Роднянський, Сергій Матієнко, Тимофій Милованов.

Водночас у Зеленського лише чотири радники: Ендрю Мак, Сергій Трофімов, Олег Устенко, Михайло Радуцький. Всі вони працюють на позаштатній основі.

У відповідь на запит також вказано, що інформація щодо проведення засідань групи радників президента України відсутня, що може свідчити, що засідання взагалі не проводилися.

"Наявні факти свідчать, що інститут радників президента фактично зруйновано. Показовим є не лише низька кількість радників, але й той факт, що впродовж 2020 року радники очевидно жодного разу не збиралися. Це означає, що глава держави максимально відгороджений від об'єктивної експертної інформації, яку йому могли б надавати радники. Натомість велика кількість радників у керівника офісу – це нонсенс. Відповідно до повноважень, він мав би забезпечувати роботу глави держави, у тому числі й організовувати роботу радників президента", – прокоментував голова КВУ Олексій Кошель.

    Реклама на dsnews.ua