• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Інтервʼю з Гіркіним і Поклонською: на Банковій відреагувала на "дивні заяви" Гордона про участь Зеленського

Реклама на dsnews.ua

Прессекретарка Володимира Зеленського Юлія Мендель спростувала заяву скандального журналіста Дмитра Гордона про те, що президент буцімто заздалегідь знав про його інтервʼю з терористами і сепаратистами

Гордон стверджує, що глава держави нібито знав про підготовку інтервʼю з колишнім ватажком "ДНР" Ігорем Гіркіним і так званої прокурорки Криму Наталії Поклонської, інформує "ДС".

"Я вперше про це говорю: президент все це знав за півтора місяця до реалізації. Він був посвячений у деталі операції", – сказав журналіст в коментарі "Громадському".

Він додав, що це "була спецоперація українських спецслужб, зокрема Головного управління розвідки". "І це підтверджує витік інформації з матеріалами мого листування з начальником ГУР генералом Василем Бурбою перед інтервʼю", – зазначив Гордон.

Зі свого боку прессекретарка президента Юлія Мендель у коментарі виданню спростувала дещо дивну заяву Гордона: "Для Володимира Зеленського було таким самим подивом дізнатися про зазначені вами інтервʼю, як і для всієї української громадськості. Визначати, чи є в діяльності журналістів елементи порушення Конституції, повинні правоохоронні органи".

Як писала "ДС", Дмитро Гордон взяв інтервʼю у Гіркіна і Поклонської в травні 2020 року. Після суспільного резонансу журналіст заявив, що матеріали інтервʼю нібито стануть доказами у справі про анексію Кримського півострова і розвʼязування війни на Донбасі, які він на флешках передав до Гааги.

Також Гордон стверджував, що бесіди записувалися нібито у співпраці з СБУ, але в Службі безпеки заперечили це, зазначивши, що інтервʼю – особиста ініціатива Гордона.

    Реклама на dsnews.ua