• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Інвентаризацію сільськогосподарських земель держвласності відтерміновано

Реклама на dsnews.ua

Завершення інвентаризації державних сільськогосподарських земель через пандемію коронавірусу та карантинні обмеження буде відтерміноване до 21 вересня

Про це повідомив голова Держгеокадастру Роман Лещенко, інформує "ДС".

"На жаль, через COVID-19 та карантинні обмеження, які були запроваджені по всій країні, цей процес затягнувся. Всі виконавці визнали, що не змогли виконати свої зобов‘язання до 20 липня, як передбачалося підписаними угодами. Через карантин та наявність великої кількості оскаржень тендерних закупівель до Антимонопольного комітету, укладання договорів відбулося лише у травні-червні, а не в березні. У силу цих обставин інвентаризація стартувала на 2 місяці пізніше, ніж заплановано", — написав він у Facebook.

За його словами, за результатами наради з представниками компаній, які перемогли в тендерах на проведення державної інвентаризації земель, вирішили погодити з Кабміном відтермінування завершення інвентаризації сільгоспземель державної власності до 21 вересня 2020 року.

"Виконавці запевнили, що у двомісячний термін роботи будуть виконані. В іншому разі вони будуть нести юридичну відповідальність, в тому числі — жорсткі фінансові санкції, передбачені чинними договорами", — додав Лещенко.

Як писала "ДС", премʼє-міністр Денис Шмигаль розкритикував ініціативу про запровадження податку на землю.

    Реклама на dsnews.ua