• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Злякався Синютки? Садовий розсипався в компліментах Порошенкові

Реклама на dsnews.ua

Мер Львова Андрій Садовий побажав п'ятому президентові України Петру Порошенку здоров'я і сказав, що може говорити про нього тільки "хороші речі"

Про це Садовий заявив в інтервʼю виданню "Цензор.НЕТ", передає "ДС".

Журналіст Євгеній Кузьменко поставив запитання щодо лідера партії "Європейська солідарність": "У мене питання про Петра Порошенка. Кажуть, що Геннадій Корбан (один з правлячого дуумвірату міста Дніпро, мозковий центр тандему), примирився з Петром Порошенко (хоча труднощі в їх відносинах всім відомі — від СІЗО до витискування з країни). Але примирилися (хоча може і тимчасово) — тому що зараз є загальні могутні вороги. А ви готові зробити щодо Порошенко те саме, з огляду на важку історію ваших стосунків?".

Садовій відповів: "По-перше, я бажаю йому одужання. Це раз. Про людину, який мав честь бути президентом України, я не можу говорити щось погане. Я можу тільки говорити хороші речі. Різне було. Невідомо, як воно буде. Але це наша історія".

Як повідомляла "ДС", 29 вересня пʼятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко повідомив, що заразився коронавірусною інфекцією.

    Реклама на dsnews.ua