• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Івано-Франківська міськрада слідом за Чернівецькою закликала заборонити "Партію Шарія" та ОПЗЖ

Депутати Івано-Франківської міської ради закликали керівництво держави заборонити діяльність партії "Опозиційна платформа — За життя" та "Партії Шарія"

Івано-Франківська міськрада
Івано-Франківська міськрада
Реклама на dsnews.ua

Відповідне звернення до президента Володимира Зеленського, голови Верховної Ради Дмитра Разумкова та секретаря Ради національної безпеки і оборони Олексія Данілова депутати ухвалили 26 лютого, передає "ДС".

На переконання депутатів, ОПЗЖ та "Партія Шарія" є "рупорами Кремля", які маніпулюють нормами моралі, питаннями мови та дружби з Росією, чим сприяють розколу суспільства.

"Революція Гідності призвела до заборони проросійських антиукраїнських партій — Комуністичної партії та Партії регіонів. Однак, і після Революції Україна змушена протистояти гібридній війні з російським впливом. Окрім боротьби, що ведеться за суверенітет на східних кордонах, є і внутрішній ворог, який розхитує ситуацію та підточує основи державотворення. Сьогодні є шанс успішно завершити цю боротьбу", — йдеться в заяві.

Міськрада просить ухвалити законопроєкт і інші акти, які б заборонили фактичну діяльність партій.

Нагадаємо, 25 лютого депутати Чернівецької міської ради підтримали звернення до президента, Верховної Ради, Міністерства юстиції, РНБО та обласних рад України щодо заборони діяльності партій "Опозиційна платформа — за життя" та "Партії Шарія".

    Реклама на dsnews.ua