• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

З "червоного" списку МОЗ випали сім країн: звідки можна повернутися без самоізоляції

Реклама на dsnews.ua

Станом на 2 жовтня, Міністерство охорони здоров'я України відносить 43 країни до "червоного" коронавірусного списку. За тиждень він скоротився на 7 пунктів: "позеленіли" сусідня з Україною Угорщина, а також Чилі, ОАЕ та деякі інші країни

Про це свідчать дані, оприлюднені Міністерством охорони здоров'я, передає "ДС".

Так, із "червоного" до "зеленого" списку протягом минулого тижня перемістилися Об'єднані Арабські Емірати, Чилі, Катар, Угорщина, Боснія і Герцеговина, Монако, Тринідад і Тобаго. Вплинуло на це в тому числі зростання показника захворюваності в самій Україні. МОЗ при перегляді списків відносить до "червоного" ті держави, де захворюваність на 100 тисяч населення за останні два тижні вища, ніж у нас у країні. В Україні цей показник виріс із 109,5 до 126,5 за сім днів.

Так, станом на 2 жовтня, до країн "червоної зони" віднесені відкриті для українських туристів США, Мальдівські та Багамські острови, Ірак, Бразилія, Чорногорія, а також закриті для українських туристів Молдова, Іспанія, Франція, Чехія, Ізраїль.

До "зеленого" списку увійшли Албанія, Вірменія, Великобританія, Сербія, Північна Македонія, Ірландія, Іран, Туреччина, Єгипет, Казахстан, Словенія, Білорусь, Сейшельські острови, Коморські острови, Кенія, Мексика, а також закриті для українських туристів Росія, Італія, Канада, Грузія, Польща, Китай, Німеччина, Кіпр і Туніс.

    Реклама на dsnews.ua