• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Ізольований Зеленський зібрав першу нараду: що обговорювали

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський, у якого виявили коронавірус, провів першу селекторну нараду в режимі самоізоляції

Нарада була присвячена питанням роботи НАЕК "Енергоатом", передає "ДС" з посиланням на пресслужбу президента.

Вказано, що глава держави ознайомився з перебігом виконання Указу Президента України № 406 "Про невідкладні заходи щодо стабілізації ситуації в енергетичній сфері та подальшого розвитку ядерної енергетики" від 22 вересня 2020 року.

"За результатами обговорення поточного стану НАЕК "Енергоатом" Володимир Зеленський наголосив на необхідності невідкладно врегулювати питання заборгованості перед компанією за поставлену електроенергію, що дасть змогу забезпечити її подальшу стабільну роботу та повною мірою фінансувати програми капітальних інвестицій, спрямованих на розвиток та підтримання безпеки експлуатації АЕС. Також було наголошено на потребі посилення урядом виконання функцій з управління НАЕК "Енергоатом" відповідно до зазначеного указу та пришвидшення розробки та ухвалення необхідних законодавчих змін", — йдеться у повідомленні.

Премʼєр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Кабінет Міністрів вживає заходів щодо врегулювання питання погашення заборгованості перед НАЕК "Енергоатом", корпоратизації та передачі функцій з управління компанією уряду, що має на меті покращення її фінансового становища та підвищення якості управління.

У нараді, окрім Премʼєр-міністра, взяли участь в. о. міністра енергетики України Ольга Буславець, голова парламентського Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус, заступниця керівника Офісу Президента Юлія Ковалів, т. в. о. президента "Енергоатому" Петро Котін та його заступники, а також представники органів безпеки.

Як писала "ДС", у президента Володимира Зеленського 9 листопада виявили коронавірус. За словами його прессекретарки Юлії Мендель, президент перебуватиме на самоізоляції у своїй резиденції під наглядом лікарів. Також коронавірусом заразився й глава ОПУ Андрій Єрмак.

 Голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія 10 листопада заявив, що Зеленський працює на самоізоляції через "захищений онлайн-термінал".

    Реклама на dsnews.ua