• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Ізраїль просить Зеленського пустити хасидів, які проривалися з Білорусі

Реклама на dsnews.ua

Міністр внутрішніх справ Ізраїлю Ар'є Дері просить президента України Володимира Зеленського пропустити в країну хасидів, які застрягли на кордоні України і Білорусі

Про це йдеться в листі, якого офіційно доставив посол Ізраїлю Джоел Ліон, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

У листі ізраїльський міністр зазначає, що протягом двох тижнів на кордоні України з боку Білорусі знаходиться велика група чоловіків, жінок і дітей.

"Я звертаюся до вас з проханням дозволити на надзвичайних гуманітарних підставах вʼїзд для тих, хто знаходиться на білоруському кордоні, тільки на період єврейського Нового року, з урахуванням обмежень і з повним дотриманням усіх санітарних норм періоду COVID-19, які ваша країна вважає потрібними", — йдеться в листі до Зеленського.

Як писала «ДС», 15 вересня сотні паломників-хасидів, які намагалися потрапити в Україну незважаючи на обмеження вʼїзду, продовжували перебувати на кордоні між українським і білоруським пунктами пропуску.

В Офісі президента повідомили, що ситуація на українсько-білоруському кордоні, де знаходяться сотні паломників-хасидів, повністю контрольована, у Держприкордонслужбі досить сил і засобів для надійної охорони державного кордону.

    Реклама на dsnews.ua